Онлайн кредит на карту

Як оформити онлайн позику на карту цікавить багатьох наших співвітчизників. Адже банківські кредити сьогодні недоступні для багатьох фізичних осіб. Наприклад, банки не дають гроші у борг, якщо потенційний позичальник не може принести довідку про доходи та документально підтвердити наявність трудової зайнятості. Але навіть наявність цих документів нічого не гарантує, банк може відмовити в кредитуванні через низький рівень заробітної плати або з іншої причини. Крім цього, звертатися до банківських установ немає сенсу людям, які допустили через різні життєві обставини появу прострочення. Очевидно, що така велика кількість наших співвітчизників час від часу потребують додаткових фінансів і виручити їх у складних ситуаціях можуть лише мікрофінансові організації.

Базові умови оформлення позик

Специфіка роботи мікрофінансових компаній полягає в тому, що в них вдасться взяти позику грошей на картку в Україні відносно невеликому розмірі – в межах від 100 до 10 000 грн. терміном не довше 1 місяця. Договором передбачається погашення позики та нарахованих відсотків наприкінці терміну, проте ніхто не забороняє позичальнику виконати свої зобов’язання швидше. І до того ж, виплативши достроково свій борг, він зможе заощадити на відсотках, оскільки вони нараховуються на фактичну суму заборгованості та за фактичну кількість днів користування грошима.

Якщо ж виникне непередбачена ситуація і позичальник не зможе погасити борг, йому необхідно заздалегідь звернутися до мікрофінансової організації з проханням про пролонгацію. Продовження терміну дії договору дозволить йому виконати свої зобов’язання без появи прострочення, що дозволить зберегти хорошу кредитну репутацію.

Кредитні продукти фінкомпанії ще дуже часто називають «позиками до зарплати», оскільки у зв’язку з їхніми невеликими розмірами клієнт може виконати свої зобов’язання відразу при отриманні найближчої зарплати.

Хто може оформити позику

Висока швидкість і простота оформлення, зрозумілі та доступні умови кредитування дозволяють практично кожному громадянинові взяти гроші в борг на картку в мікрофінансовій організації. Останні встановлюють, ну просто, дуже лояльні критерії своїх потенційних позичальників. У них отримати мікропозику на карту можуть фізичні особи та приватні підприємці:

  • віком старше 18 років;
  • з українським громадянством;
  • з повною де-і працездатністю.

І до речі, подати заявку та оформити кредит онлайн на картку в Україні може також людина, яка зіпсувала свою кредитну історію. Якщо потенційний позичальник мав колись фінансові проблеми, що стали причиною прострочення, тоді він має всі шанси взяти гроші в борг.

Мікрофінансові організації відмовляють лише клієнтам:

  • з великою кількістю прострочених кредитів у різних фінансових установах;
  • з непогашеною позикою, оформленою у цій фінкомпанії;
  • тим, хто вказав в онлайн-анкеті не вірну або неправдиву інформацію.

Враховуючи такі легко здійснені критерії, звернеться за грошима в мікрофінансову організацію і отримати гроші можуть навіть: підприємці-початківці, пенсіонери, студенти, люди без офіційної роботи.

Перелік документів

Взяти онлайн кредит на картку у мікрофінансовій компанії вдасться за наявності лише паспорта та ідентифікаційного номера. Також для оформлення знадобиться ще іменна банківська картка та гаджет з доступом до інтернету, і більше нічого. Жодних документів про доходи, копії трудової книжки, документів про доходи нести не потрібно. А ще якщо клієнт має новий ID-паспорт, йому ідентифікаційний номер також не потрібен для оформлення. Такої мінімальної кількості документів, які дозволяють взяти гроші в позики онлайн, у жодному українському банку немає.

Саме оформлення кредиту здійснюється на веб-сайті мікрофінансової компанії в онлайн-режимі. Завдяки цьому потенційний позичальник може надіслати заявку з будь-якого місця, у будь-який час та день тижня. Обробка даних проводитиметься автоматично спеціальною комп’ютерною програмою, яка аналізує інформацію, зазначену в анкеті з базами даних організації. Займає це не більше 5 хвилин, після чого клієнту на контактний номер телефону надходить SMS із рішенням. Загалом позики на картку ви отримуєте максимум за 15 хвилин.

CreditProfi