Moneyveo: Оформити кредит онлайн на карту

moneyveo Каталог МФО

Манівео – одна з найпопулярніших мікрофінансових організацій України. У рейтингу, складеному авторитетним бізнес-порталом Finance.ua станом на кінець червня 2019 moneyveo перебувати на 6 позиції. Тут наші співвітчизники завжди зможуть отримати швидкий кредит через інтернет, маючи при собі лише паспорт та ідентифікаційний номер.

Знайомство з Moneyveo

Moneyveo є одним із довгожителів мікрофінансового ринку України. Фінансова організація ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА» була створена у березні 2013 року у Києві. Свою діяльність компанія здійснює лише через інтернет зі свого сайту https://moneyveo.ua. Але відвідування сторінки мікрофінансової компанії не єдиний спосіб взяти гроші у борг. Ще є у money veo мобільна версія. Завантаживши та встановивши її на свій смартфон, потенційні позичальники зможуть надіслати заявку на кредит з будь-якого місця, де є доступ до «всесвітнього павутиння». Наявність такої можливості суттєво збільшує привабливість послуги, підвищуючи її мобільність. Адже нею можна скористатися, перебуваючи у магазині, супермаркеті, ресторані.

З початку своєї діяльності компанія видала 2,2 млн. кредитів на понад 6 млрд. грн. В середньому на оформлення заявки клієнти витрачають близько 8 хвилин, саме стільки потрібно часу, щоб пройти всю процедуру та отримати гроші. Такою оперативністю та позитивними відгуками про роботу можуть похвалитися не всі фінансові компанії в Україні та тим більше банки.

Слід врахувати, що оформити в гроші депозит не вдасться, організація займається лише кредитуванням.

Вимоги до потенційних клієнтів у Moneyveo

Взяти гроші в борг у гроші в Україні може практично кожен приватний підприємець або фізична особа. Адже з усіх можливих вимог потенційному клієнту необхідно виконати лише одне – щоб вік на момент звернення був у межах від 18 до 90 років. Крім цього майбутній позичальник повинен мати:

 • повну діє- та працездатність;
 • паспорт чи посвідка на проживання;
 • постійну прописку;
 • відкритий рахунок у банку.

Вочевидь, усім цим вимогам відповідає практично кожен. Тому, якщо потрібно терміново взяти гроші в борг, слід відразу йти в мікрофінансову організацію. У гроші без відмови завжди вдасться отримати необхідне фінансування.

Умови кредитування у Moneyveo

Всі умови кредитування в актуальному вигляді доступні на сайті moneyveo ЮА. Тут взяти гроші у борг вдасться в межах від 100 до 10 000 грн. терміном від 1 до 30 днів. Плата користування кредитними грошима становить від 0,01% до 1,85% щодня, що у річному вираженні становить від 3,65% до 675,25%. Для постійних клієнтів доступні найкращі умови. Вони вже можуть зайняти суму до 15 000 грн. Але слід врахувати, що кредитний ліміт збільшується поступово після кожного закритого договору. Програма лояльності працює таким чином:

 • при першому зверненні клієнт може оформити 6600 грн.;
 • при другому – 8300 грн.;
 • при третьому – 9900 грн.;
 • за четвертого – 11 600 грн.;
 • за п’ятого – 13 300 грн.;
 • при шостому – 15000 грн.

А ще діє у moneyveo знижка для постійних клієнтів. Так, позичальники, які своєчасно виконують умови кредитування, одержують бали. Залежно від кількості клієнта відносять до певного рівня: за 1 рівень знижка – 2,5%, за 2 – 10%, за 3 – 20%, за 4 – 30%, за 5 – 40%, за 6 – 50% . Також є система промокодів.

У moneyveo акції доступні новим клієнтам. Так, ті, хто вперше звернувся до мікрофінансової організації, може взяти гроші в борг під 0,01%. Образно кажучи, оформивши кредит на 10000 грн. на 30 днів, позичальник за весь термін дії договору заплатить лише 30 грн.

Документи на кредит

Для оформлення кредиту в Moneyveo клієнту не потрібно збирати різноманітні довідки, що підтверджують дохід та трудову зайнятість. Отримати гроші вдасться за наявності лише: паспорта, ідентифікаційного номера та іменної платіжної картки або рахунку у банку.

Підсумовуючи вищезазначене, переваги кредитування в Moneyveo помітні відразу: мінімальний пакет документів, швидкість оформлення та лояльне ставлення до клієнтів.

Що таке Moneyveo?

Moneyveo – це можливість взяти кредит онлайн, якою може скористатися кожен українець. Компанія видає позики на карту людям, які потрапили у складну ситуацію, дає змогу вирішити фінансові проблеми. Перший кредит можна оформити за символічною ставкою – 0,01%.

Отримати позику онлайн – це швидше і вигідніше, ніж звертатися до банків, ломбардів або шукати допомоги у друзів. Щоб отримати позику на карту, не знадобиться їхати в офіс, заповнювати папери, довго чекати на перевірки даних та відповіді за кредитом. Час прийняття рішення щодо кожної заявки становить близько однієї хвилини. Потім ви зможете підписати Договір і отримати гроші, не залишаючи попереду

лов свого будинку.

Обробка заявок відбувається автоматично 24 години на добу, включаючи святкові та вихідні дати. Термінова потреба у грошах може виникнути у час. Коли банки, ломбарди, інші мікрофінансові організації не працюють, можна звернутися в Манівео і отримати термінову позику на банківську картку. онлайн позику на банківську картку.

Кредит новому клієнту Moneyveo: умови

Стати новим клієнтом Манівео може будь-який громадянин України у віці 18-90 років. Отримати схвалення за анкетою можуть студенти, пенсіонери, молоді матері, домогосподарки, люди, які тимчасово не працюють. Для оформлення позики знадобиться чинний український паспорт, індивідуальний номер платника податків, картка будь-якого банку. В анкеті знадобиться вказати актуальний телефонний номер та e-mail.

Новий клієнт має право взяти до 5 000 гривень на кредит, максимальний термін погашення позики становить 30 діб. Ставка за першим кредитом дорівнює 0,01%. Після погашення першої позики нові клієнти стають постійними та отримують право на участь у програмі лояльності. За вчасно сплачену першу позику клієнт має право отримати бонус у розмірі 50 гривень на рахунок свого мобільного телефону.

Мета споживчого кредиту не впливає на рішення про видачу грошей або відмову по заповненій анкеті. Манівео – це перша в Україні мікрофінансова компанія, яка видає гроші на будь-які цілі, і не вимагає від клієнтів звіту щодо використання отриманих коштів.

Повторний кредит: умови

Клієнти, які беруть участь у програмі лояльності Манівео, можуть накопичувати бонусні бали та обмінювати їх на зменшення процентної ставки. Загальна знижка бонусної програми може становити до 50% від ставки. Крім того, серед постійних клієнтів періодично відбуваються розіграші із цінними призами.

Нарахування бонусних балів залежить від:

 • Термін реєстрації на Moneyveo.
 • Кількість погашених кредитів.
 • Загальна сума взятих позик.
 • Термін погашення кредитів.

Як взяти кредит у Moneyveo?

Для оформлення кредиту в Манівео знадобиться доступ в інтернет, наявність банківської картки, паспорт, ІПН. Відомості цих документів знадобляться для заповнення онлайн анкети. Система надійно захищена від несанкціонованого доступу до даних клієнтів, використання цього сервісу буде безпечним. Надійність захисту підтверджено сертифікатом Comodo SSL.

На головній сторінці сайту Moneyveo можна заповнити онлайн анкету на видачу позики. Перше заповнення анкети займає 2-3 хвилини. При повторному зверненні особисті дані будуть автоматично вписані в потрібні поля. Залишиться зробити кілька кліків, щоб надіслати анкету на перевірку.

Після автоматичного розгляду анкети ви отримаєте повідомлення про прийняте рішення у вигляді SMS на вказаний телефонний номер, а також електронним листом на вказану адресу. Обробка заявок відбувається щодня та цілодобово. Середній час для ухвалення рішення складає близько 1 хвилини.

На вказану електронну пошту ви отримаєте кредитний договір, який необхідно підписати та надіслати назад підписану копію. Відразу після підписання договору ви отримаєте суму кредиту в гривнях на вашу банківську картку. У Манівео немає прихованих доплат та комісій, тому перерахована сума завжди дорівнює схваленій сумі кредиту.

Як погасити мікрокредит?

Сплатити кредит можна через сайт Манівео: в особистому кабінеті або без авторизації на порталі. Партнерами компанії стали багато банків, сервісів для проведення онлайн платежів (у тому числі Приватбанк та EasyPay). Сплатити взятий кредит можна і без комп’ютера, за реквізитами у банку або терміналі для самообслуговування.

Приватбанк

Клієнти Приватбанку можуть сплачувати кредити, взяті в Манівео, за спрощеною процедурою. Для цього потрібно:

 1. Увійти до свого облікового запису на сервісі «Приват 24».
 2. Перейти до розділу під назвою «Мої платежі».
 3. Натиснути кнопку «Створити новий платіж».
 4. У пошуку ввести назву компанії російською, українською або англійською.
 5. Натиснути на рядок, що з’явився «Манівео: Погашення кредитів».
 6. Запровадити суму оплати, яку планується перерахувати організації.
 7. Підтвердити грошовий переказ запровадженням пароля, надісланого СМС.

Зазвичай, кошти миттєво перераховуються з цього приводу організації. На суму переказу не нараховується комісія, тому вигідно оплачувати позики через послуги Приватбанку.

EasyPay

Користувачі EasyPay мають можливість без комісії виплачувати позики, які взяли в Манівео. Для оплати необхідно:

 1. Увійти обліковий запис EasyPay.
 2. Перейти до розділу «Оплата послуг».
 3. Ввести в рядку пошуку «Манівео».
 4. Натиснути квадрат з логотипом компанії.
 5. Ввести номер телефону та суму для оплати.
 6. Підтвердити дію через введення коду SMS.

Грошові перекази зазвичай відбуваються протягом декількох хвилин, висока швидкість оплати доступна цілодобово та щодня.

Реквізити для оплати

Знаючи банківські реквізити організації, можна погасити заборгованість перед нею у будь-якому українському банку чи платіжному терміналі. Офіційні реквізити компанії:

 • ТОВ «МАНИВЕО СКОРАЯ ФИНАНСОВАЯ ПОМОЩЬ».
 • Розрахунковий рахунок № 26503052700968 у ПрАТ КБ «ПРИВАТБАНК».
 • Код ЄДРПОУ 38569246.
 • МФО 300711.

Крім реквізитів, потрібно вказати свої особисті дані, а також індивідуальний номер платника податків. Заповнювати бланк чи електронний переклад слід уважно. Погашення кредиту відбувається лише після перерахування грошей на рахунок кредитора. Якщо в квитанції було допущено помилку, слід зв’язатися з техпідтримкою, щоб заморозити нарахування відсотків.

Реєстрація в Манівео

Отримати кредит у Moneyveo можна без реєстрації. Але створення особистого кабінету на сайті дозволяє контролювати стан позики онлайн, брати участь у бонусних програмах від організації. Створення нового облікового запису на сайті компанії займе не більше 5 хвилин.

Реєстрація

Щоб створити обліковий запис, слід відкрити посилання Moneyveo.ua і натиснути на кнопку «Увійти» у верхній панелі. Відкриється спливаюче вікно, де слід натиснути на «Зареєструватися». Відбудеться переадресація на анкету, яку необхідно докладно заповнити.

Анкета нового клієнта складається з кількох розділів:

 1. Особисті дані користувача.
 2. Інформація про соціальний статус.
 3. Адреса: фактична, за реєстрацією.
 4. Відомості про працевлаштування.
 5. Реквізити картки будь-якого банку України.
 6. Підтвердження даних, запроваджених на попередніх етапах.

До нової анкети можна підключити профілі у Facebook та Instantor. Це робити не обов’язково, але підключені профілі збільшують ймовірність схвалення анкети та максимальну суму позики, як і докладне заповнення всіх запропонованих полів.

Вхід в особистий кабінет

Увійти до створеного облікового запису можна за одну хвилину. Слід натиснути кнопку «Увійти» на верхній панелі та ввести свої логін/пароль, вказані під час створення облікового запису. Сайт компанії використовує файли Cookie, тому ви можете налаштувати автоматичний вхід до облікового запису або автоматичне встановлення пароля.

Реструктуризація боргу

У Манівео можливо провести реструктуризацію заборгованості за кредитом, змінити умови кредитного договору зниження фінансового навантаження. В рамках реструктуризації можуть бути проведені такі заходи:

 • Зміна графіка платежів за договором.
 • Кредитні канікули – відстрочка у погашенні боргу.
 • Продовження терміну дії кредитного договору.

Умови та порядок реструктуризації кредиту в Moneyveo з кожним позичальником обговорюються в індивідуальному порядку. Щоб залишити заявку на реструктуризацію, необхідно зв’язатися з представником компанії за телефоном або електронною поштою.

Промокоди

Клієнти Манівео можуть скористатися промокодами, щоб отримати додаткову знижку на відсотки за кредитом. Щоб отримати промокод, необхідно стежити за акціями та новинами компанії. Промокодів немає у відкритому доступі в інтернеті, їх можна отримати лише електронною поштою.

Більшість рекламних акцій з промокодами присвячені державним святам та важливим подіям в історії України. Щоб не пропустити вигідну знижку, слід створити особистий кабінет на сайті Moneyveo та передплатити новинну розсилку.

Другий спосіб отримання промокода – це проявлена ​​активність у соціальних мережах. Щоб гарантовано отримати код на знижку слід:

 1. Підписатися на сторінку Манівео на Фейсбуці або в Google+.
 2. Залишити правдивий відгук про діяльність компанії (не обов’язково позитивний).
 3. Зробити скріншот сторінки з надісланим текстом відкликання.
 4. Надіслати скріншот на пошту: support@moneyveo.ua.
 5. Дочекатися промокоду в листі у відповідь від техпідтримки.

Промокод можна ввести у спеціальне поле під час заповнення анкети на видачу кредиту. Розмір вигоди за промокодом залежить від умов конкретної акції, під час якої він був отриманий. Кожен код має обмежений термін дії, тому слід відкладати його активацію.

Що буде, якщо не платити?

Перед отриманням грошової позики кожен клієнт Манівео підписує договір, у якому докладно вказано наслідки не виплати позики. Якщо неможливо сплатити борг вчасно, не рекомендується доводити справу до штрафів та суду. Необхідно зв’язатися з представником компанії, докладно пояснити ситуацію, щоби отримати відстрочку.

Штраф

Коли позичальник не погашає борг вчасно і попереджає про це, Манивео застосовує санкцію як штрафу. Відсоткова ставка за кредитом підвищується до 3% на день. Підвищена ставка діє до погашення заборгованості перед організацією.

Суд

При тривалому невиконанні обов’язків позичальника Moneyveo має право захищати свої інтереси в юридичному порядку, встановленому законодавством України. До початку судового розгляду клієнт отримує кілька попереджень про несплату боргу.

Акції та знижки

Перелік діючих акцій та знижок завжди можна знайти на офіційному сайті Moneyveo. У грудні 2018 року діють такі акції:

 • “Бонус за друга”. Партнер отримує по 150 гривень за нового клієнта, який оформив позику за його рекомендацією на суму понад 1 000 гривень та на строк понад 10 днів.
 • “Програма лояльності”. Кожен новий погашений кредит збільшує кількість балів на рахунку клієнта. Накопичений
 • ні бали можна використовувати для зниження процентної ставки за новими кредитами.
 • «Першу позику за 0,01%». Унікальна можливість для нових користувачів Манівео отримати позику майже безкоштовно. Пропозиція діє лише один раз.
 • “50 гривень за погашення”. Кожен клієнт, який сплатив перший кредит вчасно, отримує 50 гривень на рахунок мобільного телефону.
 • “Промокод за відгук”. Компанія Манівео роздає промокоди за відгуки на Фейсбуці та в Гуглі. Текст може бути будь-яким, не обов’язково писати позитивний відгук.

Щоб не пропустити нові акції, рекомендується передплатити інформаційне розсилання Манівео. Саме отримувачі розсилки першими дізнаються про нові вигідні пропозиції. Для підписки потрібно зареєструвати обліковий запис на сайті компанії, висловити згоду на отримання інформаційного розсилки.

Ліцензія

Компанія Moneyveo була заснована у 2013 році. Свідоцтво про державну реєстрацію з №105 було видано 21 березня 2013 року. Автор Свідоцтва – Національна комісія, вона здійснює регулювання у сфері фінансових та ринкових послуг України. Ліцензію на надання фінансових послуг було видано 14 травня 2015 року та переоформлено 26 січня 2017 року.

Програми для IOS та Android

Оформити кредит та керувати позикою онлайн в особистому кабінеті можуть не лише користувачі комп’ютерів та ноутбуків. Мобільний додаток Moneyveo дає можливість брати кредити онлайн для користувачів смартфонів та планшетів. Програма працює на всіх пристроях, які підтримують актуальні версії IOS або Android.

Для IOS

Завантажити програму Манівео на айфон або Айпад можна за пару хвилин. Для цього слід зайти до програми Appstore, яка за замовчуванням встановлена ​​на Apple. Потрібно натиснути на синій значок з великою літерою «А», щоб потрапити до каталогу програм, доступних для завантаження.

У рядок пошуку необхідно ввести назву Moneyveo або Манівео. Після видачі результатів пошуку слід натиснути кнопку «Завантажити» навпроти потрібної програми, дочекатися кінця завантаження. Після цього натиснути кнопку «Встановити» та ввести пароль від облікового запису Apple ID. Якщо облікового запису немає, слід створити і продовжити інсталяцію програми.

Потрібно дочекатися закінчення установки, за процесом можна стежити за індикатором. Коли установка закінчиться, на екрані смартфона або планшета з’явиться піктограма Манівео. Після натискання на нього мобільний додаток буде запущено.

Для Android

Процес встановлення програми на смартфони та планшети, що працюють на Андроїд, відбувається за аналогічною схемою, але має деякі відмінності. Слід зайти в Google Play, це каталог програм, доступний за замовчуванням з будь-якого пристрою.

Для доступу до каталогу потрібний обліковий запис Google. Якщо облікового запису немає, його слід створити, інакше зайти в Google Play не вдасться. У пошуку необхідно ввести назву компанії Moneyveo або Манівео. Після того, як програма буде знайдена, слід завантажити та встановити її. Після встановлення потрібний значок з’явиться на робочому столі.

Номер гарячої лінії

Номер гарячої лінії для клієнтів Манівео — 0 800 21 9393. Гаряча лінія працює щодня та цілодобово, в режимі 24 на 7. Дзвінок по гарячому телефону безкоштовний для мешканців України.

Оцініть статтю
CreditProfi
Додати коментар