Ultracash: Оформити кредит онлайн на карту

ultracash Каталог МФО

Ультра Кеш – це найзручніший і найпростіший сервіс онлайн-кредитування. З його допомогою дуже просто зайняти потрібну суму грошей на невеликий термін. Належить бренд фінансової компанії “УЛЬТРА ФІНАНС”, зареєстрованої в м. Харків у жовтні 2015 року.

Офіційний сайт сервісу – https://ultracash.com.ua. Саме звідси можна будь-коли подати онлайн-заявку і отримати позику, так як своїх стаціонарних підрозділів у компанії немає.

Умови кредитування в ULTRACASH

Ультракеш надає кредити від 500 до 10 000 грн. терміном до 30 днів. Однак, нові клієнти можуть отримати не більше 2 000 грн. З кожним подальшим обігом доступний кредитний ліміт для клієнта збільшується на 1000 грн.

Фінансова компанія Ultra cash надає позики під ставку 1,76% на день, тобто APR дорівнює 642,4%. Тобто за 10 днів користування сумою 1 000 грн. доведеться заплатити 176 грн.

Для нових клієнтів діє акція – їм за перший день користування кредитом не нараховуються відсотки. Для порівняння, якби новий позичальник взяв у борг 1 000 грн. на 10 днів, то він би сплатив би 158 грн. відсотків.

Штрафи за невиконання умов договору

Якщо клієнт припустився виникнення прострочення, він не тільки погіршив свою репутацію позичальника, до нього ще будуть застосовані такі штрафи та санкції:

 • пеня у вигляді 2% щодня у сумі простроченої заборгованості;
 • повідомлення бюро кредитних історій про виникнення прострочення;
 • кредитор може скористатися своїм правом та ініціювати судовий процес щодо стягнення боргу або передати його третім особам.

Розуміючи, що позичальники можуть зіткнутися з непередбаченими обставинами, що завадять своєчасному погашенню кредиту, Ультра Кеш дає можливість продовжити термін дії договору та таким чином уникнути прострочення. Все, що потрібно для пролонгації, це погасити фактично нараховані відсотки, після чого договір автоматично продовжується на аналогічний термін і на тих же умовах.

Вимоги до потенційних позичальників у ULTRACASH

Отримати кредит у ULTRACASH у Києві або в іншому населеному пункті країни можуть клієнти, які відповідають наступним критеріям:

 • мають українське громадянство;
 • постійно мешкають на території України;
 • вік від 18 років;
 • мають постійне місце роботи (не треба підтверджувати документально);
 • відсутня велика прострочена заборгованість.

Як отримати гроші в ULTRACASH

Тут оформити кредит вдасться лише в онлайн-режимі на сайті або мобільному додатку. Щоб отримати гроші потенційному позичальнику, необхідно здійснити ряд наступних кроків:

 1. На сайті фінансового сервісу за допомогою кредитного калькулятора вибрати суму кредиту та термін погашення.
 2. Зареєструвати свій особистий кабінет, в якому в майбутньому буде доступна вся інформація про діючі та погашені позики.
 3. Після реєстрації облікового запису заповнити анкету та прикріпити якісні зображення паспорта та ідентифікаційного номера.
 4. Верифікувати платіжну картку з метою підтвердження її володіння. На момент реєстрації картки потрібно, щоб на залишку була сума щонайменше 5 грн.
 5. Отримати схвалення за кредитом та ознайомитись з умовами договору. Після чого його необхідно підписати, використавши електронний підпис (пароль у СМС).
 6. Отримати гроші на платіжну картку, звідки їх можна зняти з банкомату.

У цілому весь процес від подачі заявки до отримання грошей займає у нового клієнта не більше 20-30 хвилин, а постійні оформляють договори максимум за 5 хвилин.

Способи погашення позики в ULTRACASH

Погасити борг позичальник може як у зазначений термін, і швидше. Останній варіант кращий, оскільки дозволяє знизити відсоткові витрати. Здійснити оплату позики клієнти можуть одним із таких варіантів:

 • платіжною карткою через опції особистого кабінету;
 • через будь-який банк, здійснивши платіж за реквізитами компанії. Обов’язково у призначенні платежу слід зазначати номер договору та ПІБ;
 • через термінали самообслуговування ПриватБанку;
 • за допомогою Приват24;
 • через портал “Мобільні гроші” (для абонентів Київстар).
Оцініть статтю
CreditProfi
Додати коментар